Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

EKSKURSIJA PAS ALPAKAS

EKSKURSIJA PAS ALPAKAS

Saulėtą spalio mėn. dieną vykome į Trakų rajoną, Seimėnų km. susipažinti su unikaliais kupranugarių šeimos gyvūnais — alpakomis. Sužinojome, apie alpakų vilną, kuri pasižymi išskirtinėmis savybėmis:  yra bekvapė, įvairių spalvų, labai švelni ir nesukelia alergijos. Taip pat galėjome tiesiogiai pabendrauti su šiais mielais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, vedžioti su pavadėliu, pamaitinti iš rankos šviežiomis morkomis. Džiaugėmės nuostabiai gražiais čihuahua veislės šuneliais.

8 klasės vadovė Roma Kalėdienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com