Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Dalyvaujame „Sveikatiados“ konkurse „Pietų kovos“

Dalyvaujame „Sveikatiados“ konkurse „Pietų kovos“

Vasario ir kovo mėn. mūsų mokykla dalyvauja ilgalaikio sveikos gyvensenos ugdymo projekto ,,Sveikatiada“ konkurse ,,Pietų kovos!“. Tikslas – suteikti žinių ir praktinių įgūdžių apie sveiką mitybą. Zoom platformoje pradinių ir 5, 6 klasių mokiniai peržiūrėjo filmuką šia tema, mokytojos organizavo protmūšį bei mįslių ringą. Dailės pamokų metu 5, 6, 7 klasių mokiniai fotografavo ar piešė konkursui „Parodyk, kas tavo pietų lėkštėje!“. Pradinio ugdymo ir biologijos mokytojos vedė edukacijas apie pietų svarbą, kalbėjo apie sveikatai palankius maisto produktus, aptarė pietų svarbą augančio vaiko organizmui.

Papildoma informacija čia: http://sveikatiada.lt/  arba  https://www.facebook.com/Sveikatiada

„Sveikatiados“ projekto koordinatorė R. Kalėdienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com