8 klasės išvyka „Pamoka kitaip“

8 klasės išvyka "Pamoka kitaip"

8 klasės mokiniai lydimi technologijų mokytojos R. Laurinaitienės ir klasės vadovės R. Gailiūnienės vyko į edukaciją – pamoką kitaip. Aplankėme UAB Fazer, ten lydymi gido – technologo stebėjome kaip gaminama ir kepama duona, bandelės ir kitoki gardėsiai. Stebėjome kaip maišoma duonos tešla, kaip ji purenama ir iškepama. Stebėjome darbuotojų atliekams operacijas nuo pradžios iki galutinio produkto pakavimo ir paruošimo pardavimui.

Aplankėme Kuno vaisių ir daržovių bazę, stebėjome kaip paruošiamos daržovės, plaunamos, verdamos, fasuojamos ruošiamos pardavimui prekybos centuose arba pristatymui į maitinimo įstaigas. Kalbėjome apie maisto tehcnologo profesiją, taip pat atlikome testą ir pasitikrinome žinias apie daržoves ir vaisius.